SK | CZ

I/O prevodníky

Audio prevodníky

Profesionálne prevodníky Avid Pro Tools ponúkajú širokú škálu audio konektorov a podporu všetkých rozšírených formátov. Sú ideálnou voľbou pre komplexné riešenie dokonalého zvuku, zefektívnenie celého postprodukčného workflow a zníženie počtu štúdiového hardvéru.

Parametre

Disponujú funkciou diaľkového ovládania z akéhokoľvek zariadenia s podporou EUCON rozhrania alebo s licenciou Pro Tools | Ultimate.

 

Pro Tools | HD Native

Pro Tools | HD Native prináša v kompaktnom formáte nízku latenciu, vysoký počet kanálov a nekompromisnú kvalitu zvuku, rovnako ako je tomu u štandardnej HD Native PCIe karty. Rozhranie je určené pre moderné pracovné stanice s Thunderbolt bez slotov PCIe. Cenovo dostupné riešenie s nekompromisnou kvalitou zvuku využívá místo vyhradeného DSP výkon počítača a eliminuje oneskorenie pomalšieho pripojenia cez USB / FireWire. Rovnako ako v prípade kariet Avid HDX má rozhranie HD Native dva konektory Mini DigiLink a môže dodávať až 64 kanálov zvuku do 96 kHz.

 

Pro Tools | MTRX

Plne modulárne riešenie je dodávané so vstavanými vstupmi MADI, DigiLink a AES3 I / O, ale umožňuje vlastnú konfiguráciu presne podľa nárokov na prepojenie celého štúdia. Mimoriadnu flexibilitu potvrdzuje podpora Dante, MADI, DigiLink, AES3 a vybavenie analógovými vstupy aj výstupy. V spolupráci s Digital Audio Denmark Pro Tools | MTRX poskytuje najčistejšie, najtransparentnejší a vysoko detailný prevod AD a DA ľubovoľného zvukového rozhrania. Zariadenie je koncipované ako centrálne riešenie hudobných štúdií a zvukových postprodukciou.

 

Pro Tools | MTRX  Studio

Zjednodušuje tok signálu a zabezpečuje pripojenie ku všetkým zariadeniam v štúdiu. Zachytáva a monitoruje tie najmenšie zvukové nuansy pomocou presných audio prevodníkov a prémiových mikrofónnych predzosilňovačov Digital Audio Denmark (DAD). Široká ponuka vstupov umožňuje pripojenie k rôznym zariadeniam – od analógových a ADAT, po Dante a DigiLink. Podporuje Dolby Atmos s funkciou monitoringu 7.1.4. Vďaka svojej integrácii s Pro Tools | Ultimate eliminuje zdĺhavé manuálne operácie, čím tvorcom umožňuje dokonale zefektívniť ich workflow.

 

PRO TOOLS | HDX

Rozširujúci HW engine audio softvéru Pro Tools | Ultimate, poskytujúci škálovateľnosť a spoľahlivý výkon, umožňuje realizovať tie najnáročnejšie hudobné a zvukové projekty. Vďaka enormnému výkonu pracuje s najnižšou latenciou v obore – len 0,7 ms. Od menších kapiel, veľkých orchestrov alebo nahrávanie divadelného záznamu v Dolby Atmos rozhraní plne škálovateľné podľa požiadaviek projektu. Disponuje možnosťou pripojenia viacerých hardvérových I / O Pro Tools k jednej 64-kanálové HDX karte. Inštalácia až 3 HDX kariet do jediného systému pre náročnejšie projekty s podporou 768 hlasov a 192 I / O kanálov pri zachovaní plynulého a nepretržitej prevádzky.

V praxi

Audio prevodníky sú neodmysliteľnou súčasťou zvukových pracovísk v Českej televizii, na TV Barrandov, TV Prima, aôebo spoločnosti Department.

Workflow

Video tutoriál

Mohlo by vás zaujímať

Avid Media Composer

Video strihový systém

Avid Konzole S1

Mix konzola

AvidNexis

Zdielané diskové pole