SK | CZ

Čo o nás hovoria

Spoločnosť Traco Systems stála pri vzniku televízie TA3 pred 22 rokmi. Spokojnosť s kvalitou dlhodobej spolupráce najlepšie odzrkadľuje úspešné presťahovanie spravodajskej televízie bez obmedzenia vysielania.

Ing. Zoltán Száraz
Riaditeľ technického oddelenia a informatiky
TA3

Firmu Traco Systems vnímam ako spoľahlivého technologického partnera, s ktorým TV Nova spolupracuje niekoľko rokov. Máme za sebou nemálo spoločných projektov.

Ing. Lukáš Kobl
Vedúci oddelenia servisných služieb
TV Nova

Od Traco Systems máme video strihový softvér Avid Media Composer na ktorom robíme postprodukciu koncertov Českej filharmónie, ktoré online vysielam do celého sveta. Spoľahlivosť Avidu, servis a support od Traco Systems nám umožňuje vytvárať prvotriedny výsledok.

Tomáš Budinský
Vedúci postprodukčnej techniky
Česká filharmónia

V TV Óčko si starostlivo vyberáme len tie najkvalitnejšie technológie, pri ktorých máme istotu, že nám zaručia bezproblémový chod vysielania na tej najvyššej úrovni.

Peter Mareček
Technický manažér
Óčko TV

Od Traco Systems máme 23 strihových systémov Avid Media Composer, 3 kompletné zvukové štúdiá Pro Tools Ultimate a 12 grafických postprodukčných staníc, na ktorých vytvárame upútavky dnes už pre 10 televíznych Prima kanálov a CNN Prima NEWS.

Patrik Kettner
Co-Founder / Head of On-Air Promotion & CTO
Department

Traco Systems je náš spoľahlivý technologický partner, zaisťuje nám servis a support už mnoho rokov, kedykoľvek to potrebujeme.

Martin Hovorka
Owner a špecialista na 2D animation, 3D animation, postproduction
Eallin TV

Máme istotu, že vždy keď nás niečo zabolí a dostaneme sa do technických problémov, môžeme sa kedykoľvek obrátiť na Traco Systems, ktoré nám poskytne riešenie na mieru a posunie vpred možnosti nášho štúdia.

Tomáš Gaisler
Color grading špecialist
Štúdio Pokrok

S Traco Systems dlhodobo spolupracujeme a sme spokojní s ich nadštandardnými službami. Keď niečo nefunguje, môžeme sa spoľahnúť, že nám s problémom vždy operatívne pomôžu.

Dalibor Mráz
Management
QQ Studio

V Unicorn Pictures CZ pomocou Avid technológií vyrábame divácky úspešné televízne magazíny Autosalón.TV a Cyklosalón.TV. Je pre nás úplne zásadné udržať si konzistenciu v kvalite produkcie a postprodukcie ak tomu potrebujeme istotu funkčného workflow 24/7.

Radek Picka
Vedúci výroby a postprodukcie
Unicorn Pictures CZ

Vždy nám záleží na špičkovom výstupe nami produkovaných médií a technologické riešenia od TRACO SYSTEMS nám v tom výrazne pomáhajú.

Ing. Jaroslav Sládek
Vedúci obrazovej a zvukovej výroby
Česká televízia

Kvalitne spracovaná technologická stránka post-produkcie od TRACO SYSTEMS je pre nás jedným z nevyhnutných nástrojov pre účinnú prezentáciu našej práce klientovi.

Jeffo Minařík
Producent, režisér, autor, scenárista
J.A.M., Film 1999