SK | CZ

Boris FX

Vizuálne efekty pre postprodukčné aplikácie a nástroje

Boris FX umožňuje vytvárať najúžasnejšie vizuálne efekty vo filmoch, reklamách, televíznych programoch, videoklipoch a iných médiách zábavného priemyslu.

Parametre

VFX pluginy podporujú najpopulárnejšie aplikácie používané v postprodukciách: Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro, Autodesk Flame, Avid Media Composer, Blackmagic Fusion, Blackmagic DaVinci Resolve, Apple Final Cut Pro X, Foundry Nuke, Sony Catalyst, Magix Vegas Pro a mnohé ďalšie.

 

Continuum

Výkonná kolekcia VFX pluginov, ktorá ušetrí množstvo času, obsahuje ocenené nástroje (Academy Awards) Mocha planar masking a tracking. Súčasťou je 250 kreatívnych efektov a viac ako 4000 predvolieb v 17 kategóriách.

 

Sapphire

Sada pluginov Saphire umožňuje vytvárať prirodzený vzhľad, ktorý nie je porovnateľný so žiadnymi nástrojmi natívnych efektov. Špičková kvalita, kontrola a rýchlosť vykresľovania ponúka obrovskú úsporu času. Obsahuje viac ako 270 efektov a 3 000 predvolieb.

 

Mocha Pro

Mocha Pro patrí k najvýkonnejším nástrojom disponujúcim planárnym trackingom pre VFX a postprodukciu. Ponúka rad pokročilých funkcií: tracking akcelerovaný GPU, odstraňovanie objektov, rozšírené maskovanie s funkciou edge-snapping, stabilizácia obrazu, kalibrácia objektívu, 3D camera solver, podpora stereo 360/VR a ďalšie.

 

Silhouette

Ocenený (Academy a Emmy Award) VFX softvér Silhouette je najlepšou kompozičnou aplikáciou s akceleráciou GPU vo svojej triede. Poskytuje najrobustnejšie nedeštruktívne nástroje paint a roto v oblasti vizuálnych efektov. Od roku 2005 sa tento systém podieľal na rade filmových bestsellerov a televíznych programoch ako Avatar, Avengers: End Game, Game of Thrones a mnohých ďalších.

Produktový list

V praxi

Borix FX jsme integrovali zoznam společnosti ??

Workflow

Demo video

Video tutoriál

Mohlo by vás zaujímať

Avid Media Composer

Video strihový systém

Digital Vision Nucoda

Kolorovací systém

HP, Dell a Mac Pro

Pracovná stanica