SK | CZ

Onchodní partneri

Avid Technology

Americká spoločnosť je svetový lídrom vo vývoji a výrobe technológií pre broadcast, video a audio postprodukciu, obzvlášť v editácii, správe a distribúcii médií.

www.avid.com

Vizrt

Je popredným svetovým poskytovateľom real-time 3D grafiky, štúdiovej automatizácie, športovej analýzy a MAM systému pre spravodajské, športové aj inak zamerané televízne kanály.

www.vizrt.com

Octopus Newsroom

Česká spoločnosť sa zaoberá vývojom a integráciou celosvetovo rozšíreného redakčného systému pre spravodajské kanály.

www.octopus-news.com

Filmworkz – Digital Vision

Spoločnosť vyvíja softvérové ​​nástroje pre colorgrading, reštaurovanie videa a filmov.

www.filmworkz.com

Ikegami

Renomovaný japonský výrobca ponúka široký sortiment profesionálnych televíznych kamier, monitorov a ďalšieho televízneho vybavenia.

www.ikegami.com

Telestream

Spoločnosť sa špecializuje na distribúciu, monitoring a archiváciu médií. V portfóliu majú široké spektrum systémov, od ingestu cez playout, až po automatizované systémy na kódovanie videí.

www.telestream.net

Imagine Communications

Etablovaná spoločnosť má vo svojom portfóliu celú škálu produktov a systémov, ktoré sú základom televíznej techniky – od plyaoutu, video serverov, multiviewerov, matíc cez transkóding, processing a automazicu až po efektívnu monetizáciu kontentu.

www.imaginecommunications.com

Shotoku

Japonská spoločnosť ponúka profesionálnu kamerovú techniku, medzi ktorú patria statívy, žeriavy, robotické pedestaly, koľajové systémy a ďalšie príslušenstvo.

www.shotoku.co.uk

Stirlitz Media

Spoločnosť poskytuje moderné flexibilné softvérové ​​riešenia pre televízne a rozhlasové stanice, satelitné platformy a firmy, ktoré monitorujú médiá a analyzujú vysielanie.

www.stirlitzmedia.com

XenData

Spoločnosť je globálnym poskytovateľom špičkového archívneho systému na ukladanie video súborov s veľkým objemom dát na LTO pásky a do hybridného cloudu.

www.xendata.com

Boris FX

Spoločnosť je popredným vývojárom vizuálnych efektov pre profesionálov v oblasti filmu, videa a fotografie.

www.borisfx.com

FileCatalyst

Softvérové ​​riešenie, ktoré patrí do portfólia spoločnosti FORTRA, poskytuje rýchly prenos súborov. Je bezkonkurenčnou alternatívou FTP zaisťujúcou bezpečné a spoľahlivé doručenie veľkých objemov dát.

www.filecatalyst.com

Newton Technologies

Aplikácia Beey od spoločnosti Newton Technologies využíva jeden z najkvalitnejších systémov na automatické rozpoznávanie reči na trhu. Prevádza diktovanie aj hlasové nahrávky do textovej podoby, umožňuje editáciu prepisu, automatický preklad aj tvorbu titulkov.

www.beey.io

Speechmatics

Britská spoločnosť vyvíja softvérové ​​riešenie pre automatické rozpoznávanie reči vo viac ako 48 jazykoch založené na umelej inteligencii.

www.speechmatics.com