SK | CZ

Stirlitz Media Software

Rýchle a flexibilné softvérové ​​riešenia pre monitoring a nahrávanie médií televízneho alebo rozhlasového vysielania.

Plne prispôsobiteľné riešenia sú určené pre každého, kto potrebuje zachytiť, uložiť a analyzovať audio/video a súvisiace metadáta.

Parametre

Prístup k obsahu je možné získať odkiaľkoľvek prostredníctvom užívateľsky prívetivého prehrávača, ktorý spoľahlivo beží na pracovných staniciach aj mobilných zariadeniach (iOS a Android). Softvér je navrhnutý tak, aby sa dal jednoducho konfigurovať pre unikátne potreby zákazníka a tým dokonale zapadol do rôznorodých workflow a pracovných postupov. Je možné ho spustiť na dedikovanom hardvéri, pomocou virtualizácie alebo cloudového riešenia.

 

Riešenie od Stirlit:

Media Logger

Záznamové riešenie založené na IP, ktoré používa štandardný hardvér a dokáže spoľahlivo zaznamenať médiá z najrôznejších zdrojov vrátane všetkých pôvodne priložených metadát. Zdroje signálu sú zachytené prostredníctvom profesionálnych prijímačov/kodérov, ktoré vytvoria jeden alebo viac streamov MPEG MPTS/SPTS cez IP (UDP, HTTP), a tie následne spracuje Stirlitz Media Logger Podpora: DVB-S/S2/T/C, ISDB, ATSC , ASI, HDMI, HD/SD SDI, CVBS a webových streamov (Youtube, DailyMotion atď.)

Podcaster (SMP)

Doplnok umožňujúci vytvárať opakujúce sa exporty videa a zvuku zo Stirlitz Media Logger. SMP pracuje v plne automatizovanom režime a môže generovať viac Podcastov z jedného zdroja naraz alebo vyberať médiá na základe času, informácií z priložených metadát alebo podľa nastavenia play-outu.

IP Multiviewer

Moderné, ľahké a rýchle softvérové ​​riešenie pre zobrazenie ľubovoľného počtu kanálov v mozaike na jednej alebo viacerých obrazovkách. Beží na štandardne vybavenej pracovnej stanici (Win) alebo serveri s NVIDIA GPU. Podporuje zdroj signálu MPEG-TS kompatibilný s DVB, obrazovky s rozlíšením 4K a ponúka možnosti nastavenia vizuálnych alarmov a priebežné ukladanie logov s výsledkami monitoringu.

Stirlitz Media MPEG-TS Monitor

Softvérové ​​riešenie pre monitoring ľubovoľného počtu kanálov MPEG-TS. Samostatne umožňuje live monitoring všetkých dôležitých parametrov MPEG-TS, od kvality výstupného signálu, cez jednotlivé prvky streamu až po kvalitu doručenia metadát – ako sú titulky alebo SCTE35. V kombinácii so Stirlitz Media Logger a Stirlitz Media IP Multiviewer umožňuje prevádzkovateľom vysielania, satelitných platforiem a káblových televízií vytvoriť vlastný master control room.

Inspector (SMI)

Program, ktorý monitoruje skladbu vysielania konkurenčných rozhlasových staníc. Stačí k serveru pripojiť audio streamy staníc z najrôznejších zdrojov (analóg, digitál, pozemný, kábel, satelit, internet) a Inspector detekuje vysielané piesne porovnaním s miestnou databázou playout spolu so zoznamom opakujúcich sa nerozpoznaných skladieb pre rýchle manuálne pridanie správnych metedat. SMI generuje rôzne on-screen reporty, ktoré je možné aj sťahovať. Užívateľ má prehľad o konkurenčnom spôsobe skladby rozhlasového vysielania, môže prechádzať históriu alebo porovnávať rotácie rôznych skladieb na viacerých staniciach.

 

Riešenie pre monitoring médií

Logger + Podcaster IP Multiviewer MPEG-TS Monitor

Riešenie pre monitoring médií

Logger Inspector (SMI)

Riešenie pre rozhlasové vysielanie

Media Logger + Podcaster Inspector (SMI)

Produktový list

V praxi

Produkt Stirlitz Media Logger dlhodobo využíva Česká televízia. Systém monitoringu a kontinuálneho nahrávania vysielania sme integrovali pre televíznu stanicu Óčko TV.

Workflow

Produktové video

Mohlo by vás zaujímať

Tektronix – Aurora

Systém kontroly kvality (QC)

Monitory EIZO Série CG

Kalibrované monitory

FileCatalyst

Vysokorýchlostné riešenie prenosu dát