SK | CZ

Referencie TracoApps

Broadcast aplikácie TracoApps pre televízne stanice

V Traco Systems vyvíjame vlastné broadcast aplikácie TracoApps – Traco GFX, Traco Octopus, Traco MD, Traco AI. Sme Avid Alliance Partner, Vizrt a Octopus partnerom. Naše broadcast aplikácie používajú v Sky, ITV, Media Espaňa, Al Arab, CNN Prima News a mnohé ďalšie televízie po celom svete.

www.tracoapps.com

Traco GFX

Avid x Vizrt. Aplikácia Traco GFX integruje grafický systém Viz Pilot od Vizrtu do Avid Media Central | Cloud UX a umožňuje rýchlu distribúciu grafiky do živého televízneho vysielania alebo na sociálne siete.

www.tracoapps.com/traco-gfx-2

Traco Octopus MCC UX Client

Aplikácia Traco Octopus MCC UX Client integruje Octopus NRCS do Avid Media Central | Cloud UX a umožňuje vzdialený online prístup k importu, správe a organizovaniu mediálneho kontentu do televízneho vysielania.

www.tracoapps.com/traco-octopus-mcc-ux-client

Traco MD

Aplikácia Traco MD umožňuje distribuovať vytvorené médiá priamo z Avid Media Central | Cloud UX na sociálne siete, OTT platformy a FTP a ďalšie destinácie.

www.tracoapps.com/traco-md-2

Traco AI

Aplikácia Traco AI pomocou neurónových sietí, strojového učenia a biometrických údajov rozpoznáva tváre, prevádza reč do textu a detekuje scény či objekty.

www.tracoapps.com/traco-ai-2/