Novinka Avid Pro Tools | Carbon

Pre umelcov, kapely, producentmi a zvukových inžinierov.
Avid Pro Tools | Carbon je inšpiratívne zvukové rozhranie, ktoré AVID kedy vytvoril. Nový hybridný produkčný systém pracuje inteligentne a vďaka nástrojom Pre Tools môžete nahrávať hudobné výkony v reálnom čase. S pomocou zásuvných modulov a monitoringu AAX DSP dokonca i bez akéhokoľvek počuteľného oneskorenia. S 25 x 34 simultánnymi vstupy a výstupy, vrátane štyroch slúchadlových výstupov pre spracovanie „cue“ mixov, máte všetky konektory, ktoré potrebujete na zachytenie najlepších výkonov – od sólových umelcov až po celej kapely.

Stvorený pre zachytenie dokonalosti.
Avid Pro Tools | Carbon je zbrusu nový typ zvukového rozhrania pre umelcov, kapely a producentmi s najvyššími nárokmi na kvalitu záznamu. Ide o hybridný zvukový systém, ktorý sa vyznačuje neuveriteľnou kvalitou zvuku. Kombinuje silu vášho natívneho CPU s integrovanou akceleráciou HDX DSP, takže môžete pri mixovaní a nahrávaní využívať maximum vášho HW výkonu s takmer nulovou hodnotou latencie. Všetko jednoduchým stlačením jedného tlačidla.

Tvorte bez obmedzenia.
Vďaka akcelerácii HDX DSP pod kapotou, má Avid Pro Tools | Carbon silu držať krok s vašou fantáziou. Premyslená integrácia s nástrojmi Pro Tools umožňuje posunúť vaše workflow na novú úroveň výkonu a kreativity. Nahrávajte v reálnom čase, stlačením jediného tlačidla bez nutnosti opustenia Pro Tools.

Zvukovo výnimočný.
Každý aspekt Avid Pro Tools | Carbon je navrhnutý v snahe o zvukovú dokonalosť. Vynikajúca prevod zvuku, „Double resolution clocking“ a doteraz najtransparentnejší dizajn predzosilňovača od AVID. Všetky tieto vlastnosti boli starostlivo zvážené, aby sa dala nuancia každého tónu zachytiť s čo najväčšou hĺbkou, rozmerom a presnosťou. Stačí iba stlačiť „record“.

Pripojte celú kapelu.
Vďaka flexibilnému rozhraniu I / O 25 x 34 je Avid Pro Tools | Carbon pripravený zaznamenať akúkoľvek „session“ – od sólových umelcov po celú kapelu. Osem výkonných predzosilňovačov, štyri slúchadlové výstupy a 16 kanálov ADAT I / O otvárajú kreatívne možnosti pre „miking“, „cuemixing“ a najrôznějších rozšíření. Navyše jeho superrýchle Ethernetové pripojenie nielen zachováva najvyššiu možnú kvalitu zvuku zo vstupu na výstup, ale tiež podporu pre budúce vylepšenie celej work-flow.

DATASHEET

PDF Avid Pro Tools Carbon – Datasheet
PDF Avid Pro Tools Carbon vs. HDX MTRX Studio Bundle Comparison

DEMO VIDEO

https://www.youtube.com/watch?v=pyaLMUMvjaQ&ab_channel=Avid

https://www.youtube.com/watch?v=g0NiQCyPLY0&ab_channel=Avid

WEBINÁR

https://www.youtube.com/watch?v=6bKY7XHi_ZM&ab_channel=Avid